Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Księżniczki do adopcji

Go down 
+2
Sora
Shaenavis
6 posters
AutorWiadomość
Shaenavis
Admin



Posts : 55
Join date : 25/09/2016

Księżniczki do adopcji  Empty
PisanieTemat: Księżniczki do adopcji    Księżniczki do adopcji  EmptySob Paź 22, 2016 12:57 pm

Z racji zaniedbania tak ważnych postaci, jestem zmuszona oddać je do adopcji.
Obie nie zaczęły fabuły, mają napisane jedynie karty postaci. Można zmienic ich charakter i wygląd.

Ah Nirali
karta postaci

Ah Aparajita
karta postaci

DRZEWO GENEALOGICZNE

Tylko dla odpowiedzialnej osoby, która je odpowiednio rozwinie!
Powrót do góry Go down
https://shaenavis.forumpolish.com
Sora
Doradca
Sora


Posts : 61
Join date : 05/10/2016

Księżniczki do adopcji  Empty
PisanieTemat: Re: Księżniczki do adopcji    Księżniczki do adopcji  EmptySob Paź 22, 2016 1:12 pm

Ja się raczej do adopcji pchać nie będę, za to mam propozycję. Czy to muszą być koniecznie księżniczki? Bo mamy zawał kobitek, a wśród źrebaków to już w ogóle. Można by zmienić płeć, chociaż jednej i hajtnąć ją (go) ze Zvezdą xD
Powrót do góry Go down
Zvezda
Księżniczka
Zvezda


Posts : 104
Join date : 08/10/2016
Age : 20
Location : tartar★

Księżniczki do adopcji  Empty
PisanieTemat: Re: Księżniczki do adopcji    Księżniczki do adopcji  EmptySob Paź 22, 2016 1:19 pm

Sorka xD właściwie też bym wolała aby jedna z nich zmieniła płeć bo Zvezdzia musi mieć wysoko postawionego męża xD
Powrót do góry Go down
Shaenavis
Admin



Posts : 55
Join date : 25/09/2016

Księżniczki do adopcji  Empty
PisanieTemat: Re: Księżniczki do adopcji    Księżniczki do adopcji  EmptySob Paź 22, 2016 1:21 pm

Można. Można je całkowicie zmienić, w sumie lepiej gdyby jeden z nich był ogierem.
Powrót do góry Go down
https://shaenavis.forumpolish.com
Erenszkigal
Wojownik
Erenszkigal


Posts : 31
Join date : 11/10/2016

Księżniczki do adopcji  Empty
PisanieTemat: Re: Księżniczki do adopcji    Księżniczki do adopcji  EmptySob Paź 22, 2016 4:15 pm

@Zvezda
Ja chętnie przygarnę jedną z Księżniczek i zrobię z niej księcia. Jestem aktywna i myślę, że wykazałam się dużą aktywną jeszcze na Saffrin, więc raczej nie będzie problemu.

Myślę, że wezmę Ah Aparajitę.
Powrót do góry Go down
Yenchan
Duchowny



Posts : 42
Join date : 01/10/2016

Księżniczki do adopcji  Empty
PisanieTemat: Re: Księżniczki do adopcji    Księżniczki do adopcji  EmptySob Paź 22, 2016 7:58 pm

Ponieważ Gwyn umiera, chętnie przejmę drugie książątko, niezależnie od płci.. Z trzema kontami wyrobię spokojnie, a do źrebaków mam słabość.

Ah Aedion? Laughing
Powrót do góry Go down
Ah Sinbala
Księżniczka
Ah Sinbala


Posts : 62
Join date : 11/10/2016

Księżniczki do adopcji  Empty
PisanieTemat: Re: Księżniczki do adopcji    Księżniczki do adopcji  EmptySob Paź 22, 2016 9:51 pm

Czyli uzgodnijcie po prostu między sobą kto kogo bierze Very Happy Imiona też można zmienić, ważne tylko to żeby był przedrostek Ah i imię indyjskie/arabskie i z tych klimatów.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Księżniczki do adopcji  Empty
PisanieTemat: Re: Księżniczki do adopcji    Księżniczki do adopcji  Empty

Powrót do góry Go down
 
Księżniczki do adopcji
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: wszystko o forum :: Karty postaci :: Adopcje-
Skocz do: