Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 polityczne poszukiwania~~

Go down 
+5
Belsari
Vitalia
Mezalians
Salem
Ah Iskaandhar
9 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Ah Iskaandhar
Władca
Ah Iskaandhar


Posts : 35
Join date : 02/10/2016

polityczne poszukiwania~~ Empty
PisanieTemat: polityczne poszukiwania~~   polityczne poszukiwania~~ EmptyNie Paź 02, 2016 1:37 pm

Żeby fabuła była ciekawa i klimatyczna, szukam różnych ciekawych relacji... Po pierwsze:

Potomkowie~
Chodzi mi to o królewskich potomków- książąt bądź księżniczek, kilku takich z pewnością władca musi posiadać. Myślę, że pomysł z taką dużą rodzinką jest zabawny i ciekawy. Mogą mieć oczywiście różne mamuśki, jeśli ktoś jest chętny na postać księcia bądź księżniczki, pisać!

Doradcy~
tu bardziej polityczna kwestia- doradcy, czyli tacy, których w dużej mierze obchodzić będzie los stada.

Oficjalna partnerka~~
Taka na pewno musi się pojawić, gdyż poprzednia niestety nie żyje. Coś w rodzaju królowej.
Powrót do góry Go down
Salem
Władca
Salem


Posts : 200
Join date : 29/09/2016
Location : Piekło

polityczne poszukiwania~~ Empty
PisanieTemat: Re: polityczne poszukiwania~~   polityczne poszukiwania~~ EmptyNie Paź 02, 2016 1:40 pm

Mogę zgłosić moją Enchantress na punkt ostatni (najwyżej ją odmłodzę troszku ;> ), albo jakąś rodzinę z wcześniejszego pokolenia ~~
Powrót do góry Go down
Ah Iskaandhar
Władca
Ah Iskaandhar


Posts : 35
Join date : 02/10/2016

polityczne poszukiwania~~ Empty
PisanieTemat: Re: polityczne poszukiwania~~   polityczne poszukiwania~~ EmptyNie Paź 02, 2016 7:45 pm

A jakie to miały by być więzy krwi? Masz jakiś pomysł? Spokrewnienie było by jak najbardziej spoko Very Happy
Bo partnerka przynajmniej w moim mniemaniu musiałaby być płodna, hah xP
Powrót do góry Go down
Salem
Władca
Salem


Posts : 200
Join date : 29/09/2016
Location : Piekło

polityczne poszukiwania~~ Empty
PisanieTemat: Re: polityczne poszukiwania~~   polityczne poszukiwania~~ EmptyNie Paź 02, 2016 7:47 pm

Ahh, na tę okoliczność mogę to zmienić c: Aczkolwiek jeśli nie chcesz, nie ma problemu, chociaż chętnie zostałaby partnerką, może też zostać jego siostrą na ten przykład, lub też siostrą któregoś z jego rodziców. ;p
Powrót do góry Go down
Ah Iskaandhar
Władca
Ah Iskaandhar


Posts : 35
Join date : 02/10/2016

polityczne poszukiwania~~ Empty
PisanieTemat: Re: polityczne poszukiwania~~   polityczne poszukiwania~~ EmptyNie Paź 02, 2016 7:53 pm

Przeczytałam KP Eretrii, jest bardzo ciekawa, więc niech więc zostanie partnerką Ah'a Very Happy
No i troszkę młodsza by chyba musiała być xP Zrobimy to tak, że już są razem, czy dopiero będą? Jestem chyba za pierwszą opcją ^~^
Powrót do góry Go down
Salem
Władca
Salem


Posts : 200
Join date : 29/09/2016
Location : Piekło

polityczne poszukiwania~~ Empty
PisanieTemat: Re: polityczne poszukiwania~~   polityczne poszukiwania~~ EmptyNie Paź 02, 2016 7:55 pm

Ja też jestem za pierwszą opcją ^^ A co do reszty - wyjdzie fabularnie. Zmienię jej wiek, dont łori.
Powrót do góry Go down
Mezalians
Wojownik
Mezalians


Posts : 269
Join date : 06/10/2016

polityczne poszukiwania~~ Empty
PisanieTemat: Re: polityczne poszukiwania~~   polityczne poszukiwania~~ EmptyPon Paź 10, 2016 10:01 pm

Ja! Ja! Ja mogę być źrebakiem c:
Powrót do góry Go down
Ah Iskaandhar
Władca
Ah Iskaandhar


Posts : 35
Join date : 02/10/2016

polityczne poszukiwania~~ Empty
PisanieTemat: Re: polityczne poszukiwania~~   polityczne poszukiwania~~ EmptyPon Paź 10, 2016 11:48 pm

Salem- więc dogadamy się na priv co do reszty Very Happy

Mezelians- o, świetnie Very Happy Wolisz być ogierem czy klaczą? I wolisz już istnieć, czy dopiero się urodzić? Razz
Powrót do góry Go down
Mezalians
Wojownik
Mezalians


Posts : 269
Join date : 06/10/2016

polityczne poszukiwania~~ Empty
PisanieTemat: Re: polityczne poszukiwania~~   polityczne poszukiwania~~ EmptyWto Paź 11, 2016 3:06 pm

Wolałabym się dopiero urodzić i być klaczką Very Happy
Powrót do góry Go down
Vitalia
Wojownik



Posts : 236
Join date : 30/09/2016
Age : 23

polityczne poszukiwania~~ Empty
PisanieTemat: Re: polityczne poszukiwania~~   polityczne poszukiwania~~ EmptyWto Paź 11, 2016 3:21 pm

Mogę zostać źrebem Smile
Klaczka czy ogierek - obojętne mi... Tylko UWAGA! Źreb prawdopodobnie stanie się szybko silniejszy niż któryś z rodziców Razz
Powrót do góry Go down
Ah Iskaandhar
Władca
Ah Iskaandhar


Posts : 35
Join date : 02/10/2016

polityczne poszukiwania~~ Empty
PisanieTemat: Re: polityczne poszukiwania~~   polityczne poszukiwania~~ EmptyWto Paź 11, 2016 3:23 pm

Vitalia- o super, a jaki wiek by ci odpowiadal? Bo powiem szczerze że nie na rękę byłoby mi "tworzenie" go teraz Razz
Powrót do góry Go down
Mezalians
Wojownik
Mezalians


Posts : 269
Join date : 06/10/2016

polityczne poszukiwania~~ Empty
PisanieTemat: Re: polityczne poszukiwania~~   polityczne poszukiwania~~ EmptyWto Paź 11, 2016 3:24 pm

Ej, a może będą bliźniaki? Razz
Powrót do góry Go down
Vitalia
Wojownik



Posts : 236
Join date : 30/09/2016
Age : 23

polityczne poszukiwania~~ Empty
PisanieTemat: Re: polityczne poszukiwania~~   polityczne poszukiwania~~ EmptyWto Paź 11, 2016 3:37 pm

Bliźniaki! :* <3
Powrót do góry Go down
Ah Iskaandhar
Władca
Ah Iskaandhar


Posts : 35
Join date : 02/10/2016

polityczne poszukiwania~~ Empty
PisanieTemat: Re: polityczne poszukiwania~~   polityczne poszukiwania~~ EmptyWto Paź 11, 2016 3:38 pm

czyli od jednej matki, w tym samym wieku?
Powrót do góry Go down
Mezalians
Wojownik
Mezalians


Posts : 269
Join date : 06/10/2016

polityczne poszukiwania~~ Empty
PisanieTemat: Re: polityczne poszukiwania~~   polityczne poszukiwania~~ EmptyWto Paź 11, 2016 3:38 pm

Tak ^^ Ja jestem Nirali. A będą mieszańce czy achał-tekiny, Vit?
Powrót do góry Go down
Ah Iskaandhar
Władca
Ah Iskaandhar


Posts : 35
Join date : 02/10/2016

polityczne poszukiwania~~ Empty
PisanieTemat: Re: polityczne poszukiwania~~   polityczne poszukiwania~~ EmptyWto Paź 11, 2016 3:39 pm

Może dodacie sobie przedrostek Ah do imienia? :> To fajnie wygląda jeśli chodzi o monarchię, wiadomo że to córki władcy :3
Powrót do góry Go down
Mezalians
Wojownik
Mezalians


Posts : 269
Join date : 06/10/2016

polityczne poszukiwania~~ Empty
PisanieTemat: Re: polityczne poszukiwania~~   polityczne poszukiwania~~ EmptyWto Paź 11, 2016 3:40 pm

Ah Nirali... Fajnie brzmi c:
Powrót do góry Go down
Vitalia
Wojownik



Posts : 236
Join date : 30/09/2016
Age : 23

polityczne poszukiwania~~ Empty
PisanieTemat: Re: polityczne poszukiwania~~   polityczne poszukiwania~~ EmptyWto Paź 11, 2016 3:40 pm

Tak! <3
Nawet takie same <3
Achałki czyste Razz
Nad imieniem się zastanawiam...
Powrót do góry Go down
Ah Iskaandhar
Władca
Ah Iskaandhar


Posts : 35
Join date : 02/10/2016

polityczne poszukiwania~~ Empty
PisanieTemat: Re: polityczne poszukiwania~~   polityczne poszukiwania~~ EmptyWto Paź 11, 2016 3:41 pm

http://hindiii.blog.onet.pl/2010/10/08/indyjskie-imiona-zenskie/ wybierz ktoreś z tych i dodaj przedrostek Ah Very Happy
Powrót do góry Go down
Mezalians
Wojownik
Mezalians


Posts : 269
Join date : 06/10/2016

polityczne poszukiwania~~ Empty
PisanieTemat: Re: polityczne poszukiwania~~   polityczne poszukiwania~~ EmptyWto Paź 11, 2016 3:42 pm

A tak z dupy - wujek google twierdzi, że w języku Hindi (używanym w indiach) Rakhair oznacza grabie xd
Powrót do góry Go down
Vitalia
Wojownik



Posts : 236
Join date : 30/09/2016
Age : 23

polityczne poszukiwania~~ Empty
PisanieTemat: Re: polityczne poszukiwania~~   polityczne poszukiwania~~ EmptyWto Paź 11, 2016 3:46 pm

Ah Aparajita
Wiecie czemu xD
Jaka jest matka? Dokładniej jaką mamy maść Razz
Powrót do góry Go down
Ah Iskaandhar
Władca
Ah Iskaandhar


Posts : 35
Join date : 02/10/2016

polityczne poszukiwania~~ Empty
PisanieTemat: Re: polityczne poszukiwania~~   polityczne poszukiwania~~ EmptyWto Paź 11, 2016 3:47 pm

uznajmy, że matka ma na imię Raika i jest maści... siwej? karej? te dwie maści dają największe pole do wyboru

Powrót do góry Go down
Belsari
Księżniczka
Belsari


Posts : 32
Join date : 11/10/2016

polityczne poszukiwania~~ Empty
PisanieTemat: Re: polityczne poszukiwania~~   polityczne poszukiwania~~ EmptyWto Paź 11, 2016 3:49 pm

Może bułanki?
Powrót do góry Go down
Belsari
Księżniczka
Belsari


Posts : 32
Join date : 11/10/2016

polityczne poszukiwania~~ Empty
PisanieTemat: Re: polityczne poszukiwania~~   polityczne poszukiwania~~ EmptyWto Paź 11, 2016 3:54 pm

Albo gniade jak ojciec, trudno w necie znaleźć zdjęcie bułanego źrebaka Mad
Powrót do góry Go down
Vitalia
Wojownik



Posts : 236
Join date : 30/09/2016
Age : 23

polityczne poszukiwania~~ Empty
PisanieTemat: Re: polityczne poszukiwania~~   polityczne poszukiwania~~ EmptyWto Paź 11, 2016 3:56 pm

Konto zrobię jak wrócę do domu, czyli za godzinę Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





polityczne poszukiwania~~ Empty
PisanieTemat: Re: polityczne poszukiwania~~   polityczne poszukiwania~~ Empty

Powrót do góry Go down
 
polityczne poszukiwania~~
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Poszukiwania Łowczyni

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: wszystko o forum :: Strefa użytkowników :: Ogłoszenia userów-
Skocz do: