Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 polityczne poszukiwania~~

Go down 
+5
Belsari
Vitalia
Mezalians
Salem
Ah Iskaandhar
9 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Ah Iskaandhar
Władca
Ah Iskaandhar


Posts : 35
Join date : 02/10/2016

polityczne poszukiwania~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: polityczne poszukiwania~~   polityczne poszukiwania~~ - Page 2 EmptyWto Paź 11, 2016 3:58 pm

To z maściami dogadajcie się między sobą xP
Powrót do góry Go down
Salem
Władca
Salem


Posts : 200
Join date : 29/09/2016
Location : Piekło

polityczne poszukiwania~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: polityczne poszukiwania~~   polityczne poszukiwania~~ - Page 2 EmptyWto Paź 11, 2016 5:38 pm

Ah, a Ench może liczyć na jakąś fabułę? Very Happy
Powrót do góry Go down
Ah Iskaandhar
Władca
Ah Iskaandhar


Posts : 35
Join date : 02/10/2016

polityczne poszukiwania~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: polityczne poszukiwania~~   polityczne poszukiwania~~ - Page 2 EmptyWto Paź 11, 2016 7:27 pm

Jasne Very Happy I jak wolisz- może być z samym Iskandhaarem, albo i też z jego bachorami razem Razz
Powrót do góry Go down
Yenchan
Duchowny



Posts : 42
Join date : 01/10/2016

polityczne poszukiwania~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: polityczne poszukiwania~~   polityczne poszukiwania~~ - Page 2 EmptyWto Paź 11, 2016 8:36 pm

Hmm, może na razie jedną sesyjkę z bachorem albo dwoma ^^
Powrót do góry Go down
Prometeusz
Doradca
Prometeusz


Posts : 12
Join date : 12/10/2016

polityczne poszukiwania~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: polityczne poszukiwania~~   polityczne poszukiwania~~ - Page 2 EmptySro Paź 12, 2016 1:23 pm

Ja! Ja! Zgłaszam się na doradcę, albo goryla pałacowego! pig
Powrót do góry Go down
Ah Iskaandhar
Władca
Ah Iskaandhar


Posts : 35
Join date : 02/10/2016

polityczne poszukiwania~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: polityczne poszukiwania~~   polityczne poszukiwania~~ - Page 2 EmptySro Paź 12, 2016 1:44 pm

Encha- spoks! poczekalabym jeszcze na KPy bliźniaczek, żeby je wciągnąć ^o^

Prometeusz- super! dam znać Baekowi żeby Cię wpisał w encyklopedii jako doradcę Wink I też wypadało by napisac jakąś sesję między nami- może akurat my 3? Encha, Ah i Prometeusz? :>
Powrót do góry Go down
Prometeusz
Doradca
Prometeusz


Posts : 12
Join date : 12/10/2016

polityczne poszukiwania~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: polityczne poszukiwania~~   polityczne poszukiwania~~ - Page 2 EmptySro Paź 12, 2016 1:46 pm

Hurrraa! C: Jasne sesyjka się przyda.
Powrót do góry Go down
Sora
Doradca
Sora


Posts : 61
Join date : 05/10/2016

polityczne poszukiwania~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: polityczne poszukiwania~~   polityczne poszukiwania~~ - Page 2 EmptyNie Paź 23, 2016 5:53 pm

Is, jak wiesz, albo może jeszcze nie wiesz, Yen ma dziecko z Admirałem. Pomyślałam, że miło by było cię poinformować. Pomysł jest taki, że Yen z Sinbalą wmówią Iskowi, że to jego dziecko i on w to uwierzy. Birke (co można zobaczyć w KP) interesuje się polityką etc, mogłaby się stać taką jego ulubioną córeczką.
Powrót do góry Go down
Ah Iskaandhar
Władca
Ah Iskaandhar


Posts : 35
Join date : 02/10/2016

polityczne poszukiwania~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: polityczne poszukiwania~~   polityczne poszukiwania~~ - Page 2 EmptyNie Paź 23, 2016 7:14 pm

Wszystko wiem, Ross mnie poinformowała :3 Jak już będzie mogła pisać, to przydałaby się sesja z ojcem^^
Powrót do góry Go down
Prometeusz
Doradca
Prometeusz


Posts : 12
Join date : 12/10/2016

polityczne poszukiwania~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: polityczne poszukiwania~~   polityczne poszukiwania~~ - Page 2 EmptyWto Paź 25, 2016 9:42 am

Ekhe, khe. Co z naszą sesją?
Powrót do góry Go down
Ah Iskaandhar
Władca
Ah Iskaandhar


Posts : 35
Join date : 02/10/2016

polityczne poszukiwania~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: polityczne poszukiwania~~   polityczne poszukiwania~~ - Page 2 EmptyWto Lis 01, 2016 6:56 pm

Prometeusz- jeśli znajdziesz czas, to napisz... Zacznę gdzieś.


Ktoś coś?
Powrót do góry Go down
Poison
Rekrut
Poison


Posts : 18
Join date : 31/10/2016

polityczne poszukiwania~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: polityczne poszukiwania~~   polityczne poszukiwania~~ - Page 2 EmptyWto Lis 01, 2016 7:14 pm

Partnerkę już masz, tak?
Powrót do góry Go down
Ah Iskaandhar
Władca
Ah Iskaandhar


Posts : 35
Join date : 02/10/2016

polityczne poszukiwania~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: polityczne poszukiwania~~   polityczne poszukiwania~~ - Page 2 EmptyWto Lis 01, 2016 7:17 pm

Król zazwyczaj ma ich wiele :3
Powrót do góry Go down
Poison
Rekrut
Poison


Posts : 18
Join date : 31/10/2016

polityczne poszukiwania~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: polityczne poszukiwania~~   polityczne poszukiwania~~ - Page 2 EmptyWto Lis 01, 2016 7:26 pm

no wiem wiem ;3 to ja się zgłaszam Razz z postępem fabuły rozwiniemy tę relację ^^
Powrót do góry Go down
Ah Iskaandhar
Władca
Ah Iskaandhar


Posts : 35
Join date : 02/10/2016

polityczne poszukiwania~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: polityczne poszukiwania~~   polityczne poszukiwania~~ - Page 2 EmptyWto Lis 01, 2016 7:33 pm

Podoba mi się ten pomysł, ale jest jedno ale... Musimy znaleźć powód, dla jakiego Iskaandhar miałby wziąć Poison za oficjalną partnerkę, bo jak wiadomo, w królestwie małżeństwa są kierowane władzą itd..
Powrót do góry Go down
Poison
Rekrut
Poison


Posts : 18
Join date : 31/10/2016

polityczne poszukiwania~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: polityczne poszukiwania~~   polityczne poszukiwania~~ - Page 2 EmptyWto Lis 01, 2016 7:38 pm

Wiem, wiem... Można by pomyśleć nad tym, że dynastia z której pochodzi była jakaś tam potężna i wgl... Razz no i ten tego xD
Ogólnie będę dążyła do tego, by Is ją pokochał i przez to tak jakby "olewał" jej intrygi c;
Powrót do góry Go down
Ah Iskaandhar
Władca
Ah Iskaandhar


Posts : 35
Join date : 02/10/2016

polityczne poszukiwania~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: polityczne poszukiwania~~   polityczne poszukiwania~~ - Page 2 EmptyWto Lis 01, 2016 7:41 pm

Załóżmy, że żeniąc się z Poison, otzymuje automatycznie tereny tego dawnego stada... Pasi?
I chyba zrobimy tak, że już są razem? Jakiś tydzień po ceremonii? Bo zbyt dużo zamieszania do pisania "ślubu" Razz
Powrót do góry Go down
Poison
Rekrut
Poison


Posts : 18
Join date : 31/10/2016

polityczne poszukiwania~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: polityczne poszukiwania~~   polityczne poszukiwania~~ - Page 2 EmptyWto Lis 01, 2016 7:46 pm

No ok ^^ jestem za
Powrót do góry Go down
Ah Iskaandhar
Władca
Ah Iskaandhar


Posts : 35
Join date : 02/10/2016

polityczne poszukiwania~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: polityczne poszukiwania~~   polityczne poszukiwania~~ - Page 2 EmptyWto Lis 01, 2016 7:52 pm

Czyli mam zacząć gdzieś w pałacu? :3
Powrót do góry Go down
Poison
Rekrut
Poison


Posts : 18
Join date : 31/10/2016

polityczne poszukiwania~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: polityczne poszukiwania~~   polityczne poszukiwania~~ - Page 2 EmptyWto Lis 01, 2016 7:56 pm

Owszem, zacznij ^^
Powrót do góry Go down
Sponsored content





polityczne poszukiwania~~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: polityczne poszukiwania~~   polityczne poszukiwania~~ - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
polityczne poszukiwania~~
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Poszukiwania Łowczyni

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: wszystko o forum :: Strefa użytkowników :: Ogłoszenia userów-
Skocz do: