Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Uwodziciel Siedmiu Mórz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Sinbad
Rekrut
Sinbad


Posts : 5
Join date : 29/10/2016

Uwodziciel Siedmiu Mórz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Empty
PisanieTemat: Uwodziciel Siedmiu Mórz ( ͡° ͜ʖ ͡°)   Uwodziciel Siedmiu Mórz ( ͡° ͜ʖ ͡°) EmptySob Paź 29, 2016 10:59 pm

Jakim cudem on tu trafił ?

Stado: Mieliśmy się zaprzyjaźnić, a skończyłeś zwisając z sufitu ~ Rakhair
Podstawowe informacje:Sin
Wielki Król Siedmiu Mórz
Głupi Król
Uwodziciel Siedmiu Mórz
Osobliwość Pierwszej Klasy
Światowy Innowator

Ogier, Koń luzytański, 6 lat
Wygląd:Jedną nogą w grobie, drugą w twojej dziewczynie~ Sinbad jest wyrośnięty, no przynajmniej można tak powiedzieć porównując go do reszty przedstawicieli jego rasy. Jednak jest to w sumie jedna z nielicznych rzeczy które go wyróżniają. Można by go nazwać najzwyczajniejszym pustelnikiem, nigdy nie odstawał od tłumów. Posiada długą grzywę, którą można określić mianem zadbanej. To samo tyczy się jego ogona. Sin raczej nie lubi się brudzić, zazwyczaj wygląda naprawdę imponująco. Nikt nie wie jakim cudem utrzymuje czystość, i raczej nie śpieszy mu się by zdradzić jego sekret. Poza tym posiada kilka blizn, i typowych dla siebie przedmiotów. Możemy zacząć od małej blizny na prawej łopatce, a raczej wypalonego znaku kształtem przypominającym małe skrzydła. Był to znak rozpoznawczy dawnego stada Sinbad'a, powstałym w wyniku czegoś w rodzaju znakowania. Kolejna jest ta rozciągająca się na jego prawym boku, najzwyczajniejsza krecha ozdabiająca jego cielsko. Końcowym elementem jest czarne pióro, jest one przyczepione do jego grzywy. I to w sumie na tyle z cech charakterystycznych Sin'a.
Charakter:Chciałam księcia z bajki...dostałam księżniczkę z zaburzeniami osobowości ~ Sinbad jest wyluzowaną i zabawną osobą. Arogancki i kapryśny, jeśli tobą gardzi to prawdopodobne cie opluje. Taki już jest, rzuca nieśmiesznymi żartami i ucieka z twoją dziewczyną. Pomimo wszystko jest naprawdę słodki, do czasu. Posiada swoją poważną stronę, która wzbudza u innych spory respekt. Niekoniecznie przejmuje się opinią publiczną, dąży do spełnienia własnych zachcianek i ambicji. W sumie to początkowo miał problem z wybraniem stada, więc poszedł do tego z najładniejszą nazwą. Jest strasznym lekkoduchem, niekoniecznie przejmuje się tym co będzie jutro. Można go też określić mianem kobieciarza, naprawdę okropnego kobieciarza. Co jednak nie zmienia faktu, że jest dżentelmenem. Szanuje każdą klacz, jednak wybiera sobie tylko te w jego typie czyli wszystkie. Potrafi dobrze zmanipulować inne persony, jest po prostu zbyt urokliwy by mu odmówić. Jednak pomimo tego, jak każdy posiada tą gorszą stronę. Przede wszystkim jest łamaczem serc, i chociaż tego żałuje to nie jest w stanie zmienić swoich nawyków. Należy też wspomnieć o tym, że kiedy się zdenerwuje lub próbuje coś obronić staje się naprawdę przerażający. Jest bardzo przyjemny do codziennego obcowania, jednak raczej nikt nie chciałby mieć w nim wroga. Wydaje się być naprawdę nieszkodliwą personą, jednak z ukrycia powoli niszczy psychicznie swojego przeciwnika. A na sam koniec przedstawienia, jego kukiełka sama przychodzi błagając o śmierć.
Historia: Jeśli ładnie poprosisz, to może opowiem ci historie o zdobywcy siedmiu mórz.
Relacje: Jestem księżniczką na haju i wszyscy mnie kochają. Mam brata ale ma za długie imię
Powrót do góry Go down
Ah Sinbala
Księżniczka
Ah Sinbala


Posts : 62
Join date : 11/10/2016

Uwodziciel Siedmiu Mórz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Empty
PisanieTemat: Re: Uwodziciel Siedmiu Mórz ( ͡° ͜ʖ ͡°)   Uwodziciel Siedmiu Mórz ( ͡° ͜ʖ ͡°) EmptyNie Paź 30, 2016 8:27 am

Akcept!!
Powrót do góry Go down
 
Uwodziciel Siedmiu Mórz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: wszystko o forum :: Karty postaci-
Skocz do: