Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Inspirujące cytaty..

Go down 
+2
Mezalians
Shaenavis
6 posters
AutorWiadomość
Shaenavis
Admin



Posts : 55
Join date : 25/09/2016

Inspirujące cytaty.. Empty
PisanieTemat: Inspirujące cytaty..   Inspirujące cytaty.. EmptyNie Paź 09, 2016 9:16 pm

Cytaty mądrych lub nie ludzi, inspirują i również budują na duchu, skłaniają do refleksji... Podziel się nimi tu!
Powrót do góry Go down
https://shaenavis.forumpolish.com
Mezalians
Wojownik
Mezalians


Posts : 269
Join date : 06/10/2016

Inspirujące cytaty.. Empty
PisanieTemat: Re: Inspirujące cytaty..   Inspirujące cytaty.. EmptyPon Paź 10, 2016 1:54 pm

Cytat prosto z Mustanga z Dzikiej Doliny aww <3 Bajka dzieciństwa

"Kto nie dotknie fal, nie popłynie na ich grzbiecie. A wy tak właśnie chcecie! Nigdy nie ulegnę, nigdy nie ulegnę wam nie! Chcę wolnym być, chcę żyć!"
Powrót do góry Go down
Nonszlo
Rekrut
Nonszlo


Posts : 44
Join date : 30/09/2016
Age : 25

Inspirujące cytaty.. Empty
PisanieTemat: Re: Inspirujące cytaty..   Inspirujące cytaty.. EmptyPon Paź 10, 2016 3:08 pm

"Są takie rzeczy, których nie chcesz robić, przysięgasz, że ich nie zrobisz, zabraniasz sobie, a potem to nagle dzieje się samo. Nie da się ich nawet przeanalizować, nie podlegają procesom myśleniowym: dzieją się i już, pozostaje tylko patrzeć na siebie ze zdziwieniem i zapewniać, że nie ma w tym twojej winy, po prostu samo się stało"

Z "metra 2033", jeden z najlepszych i prawdziwszych, cytatów jakie słyszałam. ;-;
Powrót do góry Go down
Mezalians
Wojownik
Mezalians


Posts : 269
Join date : 06/10/2016

Inspirujące cytaty.. Empty
PisanieTemat: Re: Inspirujące cytaty..   Inspirujące cytaty.. EmptyPon Paź 10, 2016 5:08 pm

Everything you want, is on the other side of fear. - Wszystko czego pragniesz, jest po drugiej stronie strachu.
Powrót do góry Go down
Oh Sehun
Uzdrowiciel
Oh Sehun


Posts : 33
Join date : 28/09/2016

Inspirujące cytaty.. Empty
PisanieTemat: Re: Inspirujące cytaty..   Inspirujące cytaty.. EmptyPon Paź 10, 2016 11:31 pm

Wiem, że nic nie wiem.~ Sokrates

Najlepszy cytat ever <3
Powrót do góry Go down
Zvezda
Księżniczka
Zvezda


Posts : 104
Join date : 08/10/2016
Age : 20
Location : tartar★

Inspirujące cytaty.. Empty
PisanieTemat: Re: Inspirujące cytaty..   Inspirujące cytaty.. EmptyWto Paź 11, 2016 7:56 pm

"Humor to dobry sposób, aby ukryć ból.
Homor was a good way to hide pain.
" Rick Riordan <3
Powrót do góry Go down
Luna
Duchowny
Luna


Posts : 65
Join date : 11/10/2016
Age : 34

Inspirujące cytaty.. Empty
PisanieTemat: Re: Inspirujące cytaty..   Inspirujące cytaty.. EmptyPią Paź 14, 2016 2:11 pm

"To nie jest tak, że przestajemy się bawić, bo się starzejemy. Starzejemy się, bo przestajemy się bawić." Nie wiem kto
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Inspirujące cytaty.. Empty
PisanieTemat: Re: Inspirujące cytaty..   Inspirujące cytaty.. Empty

Powrót do góry Go down
 
Inspirujące cytaty..
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Topic :: Forumowe gry-
Skocz do: